Užsakymai iš Jūsų šalies negalimi. United States

Motoriniai lazeriniai projektoriai - turi lėtesnius skanerius, todėl negali brėžti tikslių animacijų, tačiau pilnai pakanka įvairių geometrinių figūrų, linijų, tunelių projektavimui, kurie šauniai atrodo ir ant paviršių ir dūmuose, erdvėje. 

Motoriniai projektoriai  Yra 4 prekės(-ių).

Lazerinis projektorius kuria žalius efektus ir figūras. Šviesos efektas gali reaguoti į muziką arba veikti automatiškai pagal įrašytas programas. Geriausias efektas išgaunamas erdvėje esant nedideliam kiekiui dūmų.
0 Atsiliepimas(-ai)
Kompaktiškas ir lengvas, tačiau pakankamai galingas lazerinis projektorius. Aukštos kokybės žingsniniai motoriukai sukuria nuostabius efektus, kurie geriausiai matomi dūmuose. Kuriami žalios, raudonos ir geltonos spalvos efektai.
0 Atsiliepimas(-ai)
Kompaktiškame korpuse telpa net dviejų tipų efektai: lazeriniai ir LED šviesos. Projektorius kuria mėlyno dangaus ir spalvotus AURORA efektus ant jo. Tai tarsi šiaurės pašvaistė Jūsų vakarėlyje, ar klube.
0 Atsiliepimas(-ai)
Kompaktiškas ir lengvas, tačiau pakankamai galingas lazerinis projektorius. Aukštos kokybės žingsniniai motoriukai sukuria nuostabius efektus, kurie geriausiai matomi dūmuose.
0 Atsiliepimas(-ai)
Rodoma 1 - 4 iš 4 dalykų