Mini projektoriai  Yra 4 prekės(-ių).

Išpardavimas!
Turime, pristatysime per 1-4 d.d.
 Lazerinis mini projektorius projektuoja didelį kiekį raudonų ir žalių taškų, kurie juda tarpusavyje. Esant dūmų - projektuojamos linijos erdvėje. Puikiai tinka nedidelėms ir didesnėms erdvėms. Veikia - automatiškai. 
19,00 €
0 Atsiliepimas(-ai)
Išparduota
Kompaktiškame korpuse sutalpinta didelė lazerių galia. Lazeriai sukuria labai ryškų ir gerą efektą, kuris gali reaguoti į garsą arba veikti automatiškai. Puikiai tinka ir mažoje erdvėje ir didesnėje salėje.
24,00 €
0 Atsiliepimas(-ai)
Išparduota
Turime, pristatysime per 1-3 d.d.
 Lazerinis mini projektorius projektuoja didelį kiekį raudonų ir žalių taškų ir kitų efektų, kurių yra net 60!   Esant dūmų - projektuojamos linijos erdvėje. Puikiai tinka nedidelėms ir didesnėms erdvėms. Veikia - automatiškai, nuo garso arba valdomas pulteliu. Gali būti prijungtas prie USB šaltinio arba veikti su vidiniu, įkraunamu akumuliatoriumi...
35,00 €
2 Atsiliepimas(-ai)
Pristatysime per 1-3 d.d.
LED šviesos efektas su lazeriu  projektuoja didelį kiekį raudonų ir žalių taškų ir kitų efektų Esant dūmų - projektuojamos linijos erdvėje. Puikiai tinka nedidelėms ir didesnėms erdvėms. Veikia - automatiškai, nuo garso arba valdomas pulteliu. 
55,00 €
0 Atsiliepimas(-ai)
Rodoma 1 - 4 iš 4 dalykų