Veidrodinio disko rutulio ir kitos įrangos nuoma! <<Spauskite ir susipažinkite!

Veidrodinio disko trutulio nuoma Kaune

Veidrodinio disko rutulio nuoma Kaune ir visoje Lietuvoje

Veidrodinis disko rutulys (Disko mirror ball) – vienas iš pagrindinių DISKO vakarėlių ar DISKO tematika organizuojamų vakarėlių atributas. Veidrodinis rutulys buvo vienas iš pirmųjų specialiųjų šviesos efektų, kurie naudojami šokiuose. Veikimo principas labai paprastas – apvalus rutulys yra padengtas mažais veidrodėliais, kurie atspindi į juos nukreiptų specialių prožektorių šviesą. Veidrodinis disko rutulys gali būti statinis, arba suktis, specialaus motoro pagalba.

Rengiant DISKO tematikos vakarėlį veidrodinis rutulys yra tiesiog privalomas! Tačiau iškyla problema – kaip jį tvirtinti ant lubų – juk dėl vieno vakaro niekas negadins lubų. Šioje vietoje galime padėti! Teikiame veidrodinio rutulio nuomos paslaugas! Jums nereikia niekuo rūpintis – viskas apgalvota už Jus. Nuomojantis disko rutulį jis gali būti komplektuojamas su sukimo motoru, apšvietimo prožektoriais ir stovu, kuris bus pritaikytas rutuliui. Šiuo atveju Jūs galite instaliuoti veidrodinį disko rutulį bet kurioje erdvėje!

Veidrodinio disko trutulio nuoma Kaune Veidrodinio disko trutulio nuoma Kaune Veidrodinio disko trutulio nuoma Kaune

Priklausomai kuo apšviečiamas rutulys, nuo to priklauso efektas, kuris matomas ant visų paviršių ir erdvėje, jei naudojama su dūmais. Viskas priklauso nuo Jūsų norų – galima sukurti tik vienos spalvos efektus, prisitaikant prie vakarėlio aplinkos – tik balti taškeliai, raudoni mėlyni ir pn. Efektas gali keistis, priklausomai nuo muzikos ir pn.

Specifikacijos:

Veidrodinio rutulio skersmuo: 30 cm.

Veidrodėlių dydis: 10 x 10mm

Svoris: 2,3 kg.

Stovo aukštis: 2.8 m.

 

Nuomos kaina:

Veidrodinis disko rutulys su motoru – 10 EUR

Stovas disko rutuliui – 5 EUR

Veidrodinio rutulio apšvietimo rinkinys – 5-20 EUR

Pristatymas Lietuvoje – 10 EUR

Įrangos rezervacija ir informacija:
Telefonu: +37067105342
El. paštu: info@sviesosiranga.lt
Atvykus pas mus: Taikos pr. 135D, Kaunas (Suderintu laiku)
Galite rašyti tiesiai mums per svetainę - apačioje, dešinėje pusėje esančiame langelyje.