Belaidė garso kolonėlė su akumuliatoriumi ir kita įranga <<Spauskite ir susipažinkite!

Aktyvi belaide kolonele su akumuliatoriumi nuoma Kaune Aktyvi belaide kolonele su akumuliatoriumi nuoma Kaune Aktyvi belaide kolonele su akumuliatoriumi nuoma Kaune

Aktyvi garso kolonėlė su akumuliatoriumi puikiai tinka bet kokio tipo šventei, kur yra reikalingas kokybiškas garsas ir mikrofonai. Kolonėlę galima naudoti prijungiant prie elektros tinklo arba, esant poreikiui, naudotis integruotu, vidiniu akumuliatoriumi. Prijungiant maitinimo laidą, kolonėlė automatiškai kraunama, atjungus – persijungia į vidinio akumuliatoriaus rėžimą. Belaidė kolonėlė turi integruotus belaidžius mikrofonus, kuriems nereikia papildomo maitinimo šaltinio. Įgarsinti kalbą, leisti foninę muziką, arba surengti trankę diskoteką galite bet kur ir bet kada.

aktyvios belaides koloneles nuoma kaune  ruko masinos nuoma kaune aktyvi kolonele su akumuliatoriumi ir mikrofonu nuoma

Belaidė kolonėlė turi Bluetooth ryšį, kurio pagalba galima prijungti telefoną ar kompiuterių nenaudojant jokių laidų. Galima pasinaudoti integruotu MP3 grotuvu ir muziką leisti tiesiai iš USB atmintinės arba SD kortelės. Valdymas yra tiesiai kolonėlės nugarinėje dalyje, arba nuotoliniu pulteliu.

Esant poreikiui, galima prijungti papildomai laidinius arba belaidžius mikrofonus, gitarą, arba bet kokį įrenginį, kuris turi 3,5mm ausinių arba RCA tipo jungtį.

Prijungus kolonėlę prie elektros tinklo, ji veikia įprastu rėžimu ir tuo pat metu krauna vidinį akumuliatorių, tai rodo raudonas LED indikatorius, kuris užgęsta, kai baterija pilnai įkraunama. Pilna įkrova gali trukti apie 5-6 val.

Atjungus kolonėlę nuo elektros tinklo, ji automatiškai pereina į vidinio akumuliatoriaus maitinimo rėžimą. Maksimaliu garsu kolonėlė gali veikti apie 5-6 valandas, sumažinus garsumą – dar ilgiau. Yra galimybė prijungti išorinį 12V akumuliatorių ir pratęsti veikimo laiką. 

Aktyvi belaide kolonele su akumuliatoriumi nuoma Kaune Aktyvi belaide kolonele su akumuliatoriumi nuoma Kaune Aktyvi belaide kolonele su akumuliatoriumi nuoma Kaune

Belaidės kolonėlės specifikacijos:

Žemų dažnių garsiakalbis: 15“ (38cm)

Aukštų dažnių garsiakalbis: 1" (2.5 cm)

Maksimali galia: 900W, RMS galia: 450W

Aido efektas mikrofonams

LCD ekranas MP3 muzikos valdymui

Ištraukiamos antenos integruotiems mikrofonams

Integruoti mikrofonai maitinami 9V baterija

Ištraukiama transportavimo rankena ir ratukai

Jungtys: 1 x USB, 1 x SD/MMC atminties kortelė, 1 x 3.5mm TRS AUX įėjimas, 1 x STEREO RCA įėjimas, 2 x 6.3mm mikrofoniniai įėjimai, 1 x STEREO RCA išėjimas, 1 x 12V įėjimas (Papildomai 12V baterijai prijungti)

Dydis: 45.1 x 68.5 x 35.8 cm

Svoris 16.58 kg


Nuomos kaina: 20 EUR / para

Nuomojantis su integruotu belaidžiu mikrofonu: 25 EUR / para

Įrangos rezervacija ir informacija:
Telefonu: +37067105342
El. paštu: info@sviesosiranga.lt
Atvykus pas mus: Taikos pr. 135D, Kaunas (Suderintu laiku)
Galite rašyti tiesiai mums per svetainę - apačioje, dešinėje pusėje esančiame langelyje.